202
GILLA!
Hej hej jag och oksana är i studion och

Hej hej jag och oksana är i studion och kör just nu för att försöka få till dansen ordentligt! På fredag är det juryn som sitter där. Men för tillfället är det vi som bestämmer! Älskar er ni är min framgång!

DSC00691.jpeg

158 Responses to “Hej hej jag och oksana är i studion och”

  1. isabella skriver:

    http://devin.nu/
    BESÖÖÖÖÖÖÖÖÖK ! :d<3
    rabih jag älskar dig , ha det så himla bra nu i lets dance, ska rösta massor på dig amore.
    jag älskar dig <3

  2. luwam berhe skriver:

    jag älskar dig <3

  3. ArminaLovesRabih skriver:

    Rabih Hjärtat du betyder stort för mig<33

  4. Jasmina E♥ skriver:

    Älskar dig älskling utav hela mitt hjärta! :D
    Lycka till på fredag och ska säga dig att jag är jätte spänd och verkligen hoppas att du klarar det ;)
    Puss och kram med massor utav kärlek från Jasmina :D♥

  5. ANNA skriver:

    ska tjingilinga och pluggisch nu :P

    hoppas du mår bra. Och bra att du tränar bror!

    puss (k)

    älskar dig<3

  6. anna skriver:

    Hej Rabih gud vilken söt bild det är på dig hela du är jättefin rabih!! vad bra att det gick bra på träningen idag fortsätt och träna på hårt så kommer det säkert gå jättebra!! det ska bli kul och se dig dansa pasodoble på fredag du kommer vara bäst rabih!! du har min röst på fredag du kommer ha mitt stöd hela vägen kram anna. du är underbar rabih !!

  7. ANNA skriver:

    känns som om jag kommenterar väldigt mycket, men jag älskar dig så mycket så kan inte låta bli :$ <3 jag kollar din blogg varje minut. Fast jag vet att du inte har uppdaterat. Men sen så när jag kollar den.. så måste jag kommentera, annars mår jag skit. Jag vet inte, men du har fått mig sån här. Och jag gillar det! Jätte mycket! Jag saknar dig skitmycket! asså jag menar det verkligen. Jag gråter mig till sömns för att jag saknar dig så. Jag klarar inte att vara utan dig mera. Det går inte bara! Snälla. Om du bara ringde eller vad som helst skulle jag va glad och helt “förälskad” i en vecka typ. Jag vet att du har mycket att göra. Men jag vill vekrligen det. Jag mår skit för att jag saknar dig så bror ;( <3 Du är den enda personen som jag lixom kan typ.. lita på.. fast jag inte känner dig. Det är wierd! men ändå känns det som vi har känt varandra jätte länge. Inte för att jag träffar dig så mycket. Har bara sett dig 1 gång “/ men asså, du känns som en bror!<33 jag ser verkligen upp till dig rabih! Och nu sitter jag och gråter när jag skriver detta. Jag hoppas du förstår mig! det skulle betyda så mycket! Bara höra dig andas i luren skulle göra så jag hoppade 50 meter upp i luften av glädje. Det behöver inte vara ett långt samtal alls! verkligen inte! Rabih jag älskar dig så otroligt mycket! och jag gör allt för att få höra dig igen. Se dig.. vad som helst! SÅ snälla! :’( <3 ge mig en liten kort pratstund :)) snälla rabih! :’) jag älskar dig bror! verkligen! Men det skulle verkligen betyda skitmycket!<3 kanske jag kan stå ut ett tag och inte få träffa dig. Men det är svårt. Och speciellt nu! det känns tomt! <3 men jaja. Jag måste sluta nu. För jag måste räkna matte! men snälla rabih, jag hoppas du förstår mig! :’)
    kramar från Anna. 0730648531! :’) <3 Please! <3

    kolla gärna bloggen med :’)
    http://annaamarias.blogg.se

    I <3 U

    // Anna<3

  8. Sabina skriver:

    Minaaa söötnoowwssaar<333 Älskar dig Rabih<333 puss och krammmmm<3333 ÄLSKAR DIG ÖVER HELA MITT HJÄRTA!<3

  9. ANNA skriver:

    jag måste verkligen plugga nu! med tankarna fulla med dig rabih! <3

    jag saknar dig så mkt :’( <333

    jag älskar dig!

    puss (k)

  10. Yasmine skriver:

    Rabih <3

    Jättesöt bild :D

    Jag har det tråkigt nu… så jag undrar om du kan tipsa om några bra låtar? ;)

    You are AMAZING ♥ // Yasmine

  11. luwam berhe skriver:

    godnatt älskling är riktigt trött just nu , ska gå och lägga mig.
    kommenterar mer imorgon <3
    jag älskar dig med hela mitt hjärta !
    / lilly <3

  12. Maria skriver:

    Rabih hoppas allt fortsätter att kännas såhär bra! Der fram emot fredag! Kommer eddie att var med i publiken igen?? Hoppas det för jag tror det är skönt för dig att ha honomdär som stöd, han är en riktigt fin vän. Godnatt sötis!

  13. Camilla skriver:

    Ska Oksana dansa med dig på Fredag?
    loveu<3

  14. Binnur älskar Rabih skriver:

    Du är så himla söt !! rabih jag hoppas verkligen att du kommer långt i den här resan , för du förtjänar det verkligen ! Tro mig oavsätt vad så kommer du alltid att ha min o dina andra fans stöd med dig ! Så var inte rädd och satsa upp till 100% på allt det du gör , för då blir det bara bättre! Och om du fortsätter som du gör kommer du komma långt och lyckas med allt du gör ! ÄLSKAR DIG HABIBTI ! du är o föreblir min idol oavsätt vad!

  15. anna! skriver:

    Jag tror jag ska sova nu.. men väntar på godnatt inlägg hjärtat! älskar dig sötis<333

  16. Lina skriver:

    babyyyy snart måste vi läsa ett godnatt-inlääg från dig :D hahaha vi har nu blivit vana att alltid läsa det innan vi lägger oss :D som en godnatt saga som du berättar till oss hiihi :D btw. du måste skaffa facebook snart, hahaha till och med min mormor har skaffat!! pusss söta Rabih, we loooove youu

  17. sara ♥ skriver:

    sätis kan inte sova utan god natt inlägg

  18. sara ♥ skriver:

    sötis ska d stå

  19. ellie 'Elena' skriver:

    klockan är bara lite över 11, tror det kmr snart inlägget ;)

  20. sara skriver:

    hehe d tror jag också , jag har tålamod Rabih hehe :P

  21. ellie 'Elena' skriver:

    well jag är van att vänta så det gör inte mig nått:)

  22. yeey skriver:

    jag väntar också :D snälla honey, skriv!:)
    love you.

  23. ArminaLovesRabih skriver:

    Rabih Hjärtat<33
    Jag saknar dig enormt:(
    vill träffa dig igen,annars dör jag :’(
    Ska ta och lägga mig nu är skit trött-.-
    men jag skriver imorn,har inte skola imorn studiedag så jag kommer kommentera lite mer imorn(A)
    Jag älskar dig Rabih det vet du själv,hoppas jag får träffa dig igen:(<33
    Lycka till med dansen på fredag,vi röstar som vanligt!!
    Snälla Rabih stressa inte,ta det bara lungt!!
    bry dig inte om tony..
    liksom juryn bestämmer om poängen och så,men om dom ska kommentera att du inte gör det bra så kan dom lika hjärna ta och hänga sig för min del.
    Du dansar absolut BÄST för mig!!
    inte bara för mig utan säkert för alla dina fans!:D
    Iallafall Godnatt och Sovsött Rabih<333
    Puss(L)//Armina Jaber(A)

  24. ArminaLovesRabih skriver:

    gärna,inte hjärna!!
    HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA

  25. Asse skriver:

    Rabih bror , jag ser framemot Godnatt inlägget och jag hoppas att jag kan stanna kvar tills du skriver det . Du är underbar och jag ser verkligen upp till dig , jag tackar gud för att du finns . Du är en underbar person som jag verkligen ÄLSKAR ! Jag avgudar och dör för dig . Den som snackar skit om dig sjunker bara lågt och visar hur jävligt avundsjuk person den är . Jag kan aldrig sluta kommentera här när jag har en data till hands ska du veta . Du är personen jag jämt slösar mina tankar på och det mår jag ju självklart bra av att göra . Jag har haft en bra vecka och jag är för engångsskull inte deprimerad . Jag är ju alltid glad när jag checkar in din blogg förstås . Du sätter alltid ett stort leende på mina läppar och du ska veta att jag uppskattar allt du gör . Lycka till med dansen bror . Jag finns vid din sida no matter what , det kan du ge dig på fan! Rabih , you rock my world ! Enta kelshii<3
    Kram
    Asse<3
    Jag ser framemot godnatt inlägget , hoppas att du hinner skriva ett.
    http://www.assejasselovesrabihjaber.blogg.se

  26. Asse skriver:

    Har drogat alla låtar du sjunger , du är och förblir min förebild ! <3

  27. Asse skriver:

    Måste tyvärr sova , förlåt världens bästa :( Kommer inte att sova sött inatt.. men jag försökte vänta på ett inlägg men när någonannan vill ha datorn så vet jag inte hur man skall slingra sig ur .. jag skall dock kommentera imorgon , det lovar jag ! Rabih , jag kommer hem lite sent imorgon eftersom jag har tandläkartid men så fort jag är hemma så ska jag kommentera. Glöm aldrig att jag tänker på dig hela tiden och att jag gör allt för dig . Förlåt för att jag inte kan läsa godnattinlägget som förmodligen kommer snart =( . Love u more than words can say!<3 Godnatt!

  28. Asse skriver:

    Det sätter leenden på våra läppar att veta att du idag är känd och stor . Det är tack vare din underbara mor . Du är jävligt bra på det du gör , positiva kommentarer är det enda vi hör . Visst , det kommer ibland någon som skall försöka sänka dig , men du har oss vid din sida , så den som snackar skit får nog lida . Det handlar inte om att bevisa att personen har fel , det räcker med att vi vet det . Det är ingen hemlighet . Fansen kommer alltid att finnas här , jag lovar och svär . Vi älskar din röst , den ger oss väldigt ofta tröst .
    Du är som en Idol som man alltid har önskat att få , den som säger emot kan bara gå .
    Glöm inte att vi finns här , utan några tvekan eller besvär .
    Du är inte bara söt & rar , du är helt jävla underbar =) .
    / Asse .

  29. nettan skriver:

    tror inte han gör nåt godnattinlägg, han har väl inte lovat det heller??!!

  30. Asse skriver:

    Nettan , det vet jag inte men så brukar det vara ;)
    Du klarar det här , det vet vi att du gör . Ditt namn är namnet vi alltid hör . Du är så grym och du är så bra , personer som inte håller med kan ju dra . Vi tänker på dig hela dagen ut och vi slutar inte tänka förrän natten är slut . Du är bäst och du förtjänar att höra våra tjut . Vi älskar dig och det kommer vi alltid att göra ” du har en ljus framtid ” är en mening du lär få höra . Idag , imorgon och ett år fram , du är så skön du förtjänar att få min vänstra arm . Med det så menar jag att jag gör allt för dig och jag vill att du ska veta att du betyder mycket för mig . Vi har en lång färd kvar att gå även om jag skulle få ett svärd i magen så skulle jag stötta dig ändå . Lycka till ikväll och framöver , du är personen vi jämt behöver . Du skiner som en sol och du är underbar . Du är personen som vi ser upp till , du är så söt och rar . Vi gör allt och lite till för dig , inse att du betyder sjukt mycket för mig . Rabih bror , vi tackar din mor för att hon fick dig att ställa upp i Idol . Skitsnack om dig är någonting vi verkligen inte tål . Du är bäst , vi älskar dig allra mest . Den här texten är skriven av Asrin , den skrev jag till dig för att du är så underbar och så fiin .

  31. Caroline skriver:

    du är så bra Rabih! det kmr gå bäst på fredag (L)

  32. yeey skriver:

    Asse, du skriver så fint jämt! Önskar att jag kunde också:D hihi :]
    Men Rabih betyder så sjukt mycket! <3333 det ska gudarna veta!
    puss honey <3333

  33. ellie 'Elena' skriver:

    jag vet att det kmr ett inlägg!!

  34. Asse skriver:

    Yeey , tack så mycket gumman . Du skriver också fint sötnos :) !
    Rabih bror , även solen blir avundsjuk på hur du skiner <3

  35. ellie 'Elena' skriver:

    kan ändå inte sova än…så kan vänta.. :)

  36. Asse skriver:

    Rabih , måste nog sova nu :( Vill SÅ gärna stanna men måste lämna över datorn . Älskar dig bror , titta på den här fanvideon som jag och Kani fixade när du har tid: http://www.youtube.com/watch?v=cPY_4_qzjO8&feature=player_embedded .
    No matter what you do , we’ll always stand next to you . <3 We love you it’s true .You’re the 0ne and 0nly , you’re our Boo . Du är unik , ingen annan lik .Du är så fin , önskar att du vore min.
    Du är ljuset i mitt liv , utan dig tar jag inte ett enda kliv<3.

  37. Asse skriver:

    Goodnight , Sweet Dreams . Jag tänker på dig hela tiden , that’s a promise ! <3

  38. sara skriver:

    jag väntar oxå hehe

  39. ellie 'Elena' skriver:

    haha Rabih har nog somnat själv..efter sån händelserik dag borde han va trött..men det gör inget! Sweet dreams! <3

  40. Maria skriver:

    Rabih, det gör ingenting om du inte skriver något mer ikväll, jag tror och hoppas att du redan sover, för jag tror att du behöver det, så som du tränat idag. har dessutom läst i eddies blogg att ni haft det riktigt bra idag och “lekt med era kreativa förmågo” :) Detlåter helt underbart!! Så jag håller till godo med Eddies godnattinlägg ikväll, sov gott,Puss på dig Rabih<3

  41. Cecilia skriver:

    Modellkontrakt eller skivkontrakt?! :)

  42. ellie 'Elena' skriver:

    modell? det har ju med musiken att göra :)

  43. Asse skriver:

    Gav det en chans och väntade i några minuter till men du sover säkert nu:D pusspådig §.

  44. Asse skriver:

    FORTSÄTT läsa : http://www.assejasselovesrabihjaber.blogg.se . I to the love to the you!

  45. Asse skriver:

    Godnatt! <3

  46. sara skriver:

    aah jag tror oxå d har med musiken att göra, sov gott Rabih, bara för d måste du skriva långt inlägg imorogn haha just kiddin… good night

  47. ellie 'Elena' skriver:

    Men han sa ju själv att det Har med Musiken att göra!!:)
    Asse jag lämnade en kommentar nu:)

  48. Asse skriver:

    Vill inte lägga mig.. vill se ett nytt inlägg.. menmen . I LOVE U!<3

  49. Fia skriver:

    Finaste Rabih,
    hoppas du haft en bra dag! Lycka till med träningen och allt annat du har på gång!
    Längtar till fredag då jag får se dig dansa igen!
    Kommer rösta massor!
    Hoppas du får sova gott och att du får en härlig dag imorn!
    Beundrar dig! Du är en sån fin förebild! Du är fantastisk! Tack för att du är den du är!
    Kramar från mig

  50. yeey skriver:

    Godnatt honey:*
    you’re the one and only and I love you <3
    sweet dreams:)

Skicka ett svar

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up